Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Styret

Sekretariatet ledes av et styre som består av fire medlemmer med varamedlemmer.

Styret oppnevnes av fylkestinget og kommunestyrene. Styrets funksjonstid følger valgperioden.

Verv Kontrollutvalg Navn/e-post Telefon
Styret i kontrollutvalgssekretariatet Innlandet valgperioden 2020–2023
Leder Innlandet fylkeskommune Stig Vaagan 915 42 214
Nestleder Gausdal kommune Anette Musdalslien 976 57 281
Styremedlemmer Øyer kommune Håvard Granskogen 959 46 661
  Lillehammer kommune Bjørgulv Noraberg 992 41 230
       

 

Vedtekter og samarbeidsavtale

KSIs vedtekter (PDF, 8 kB)

Samarbeidsavtale KSI (PDF, 343 kB)

Styremøter

16. februar 2018

17. august 2018

12. mars 2019

11. september 2019

3. mars 2020

1. april 2020

Møteprotokoll 1.4.2020 (PDF, 135 kB)

Sist oppdatert 01.04.2020
Fant du det du lette etter?
Login for redigering